Paskolos 247 internetu

Paskolos 247 internetu buvo labai naudingas dalykas, kai išduodavo paskolas visiems. Buvo geri laikai, kai pritrūkus pinigų galėdavai 24 h pateikti paraišką ir gauti pinigus į savo sąskaita per kokių 15 minučių.

finbee-paskolos321 paskolos.lt paskolos321 paskolos.lt paskolos321 smspinigai.lt paskolos321mokilizingas.lt paskolos321tfbankas paskolos321

Dar visiškai nesenai nebuvo svarbu ar tai būdavo savaitgalis ar darbo diena. Ar tai buvo 11 valanda ryto ar 23 valanda nakties. Galėjai gauti paskolą. Tačiau Lietuvos Bankui sugriežtinus paskolos išdavimo laiką visos paskolos 247 baigėsi. Nepasakyčiau, kad daug paskolų teikimo įmonių dirbdavo visą parą, bet tikrai kelios buvo. Daug veikdavo iki kokio 24, bet prireikus pinigų vėlai vis tiek pagelbėdavo.

Paskolos 247
Paskolos 247

Bet visada dirbdavo vienas triukas, kurio dangstėsi įmonės kurios savo reklamose sakydavo, kad suteikia paskolas 247. Tačiau tai buvo visai ne tiesa ir turbūt ne vienas vartotojas buvo užkibęs. Prireikus skubiai pinigų kokia 23 h užpildęs paraišką gaudavo atsakymą, kad paraiška priimta ir bus išnagrinėta darbo laiku. Tad jeigu jums skubiai prireikė pinigų naktį, vakare ar savaitgalį suraskite tinklalapyje darbo laiką įmonės ir tik tada teikite paskolos paraišką.

Nes kaip ir prieš tai minėjome, kad po Lietuvos Bako įvestu apribojimu paskolos išdavimui, visi žmonės tikrinami daug rimčiau prieš išduodant paskolą. Todėl turbūt paskolas išduodančioms įmonėms tiesiog neapsimoka laikyti žmogaus laikyti visą parą darbe mokėti jam atlyginimą. Ir kartais net neišduodant nei vienos paskolos per naktį. O galbūt ir tokie žmonės kurie atitinka visus reikalavimus ir nesikreipia naktimis paskolos.

Paskolos 247 kaip sakant vis dar veikia ir galite pateikti prašymą tiek bankuose, įmonėse ar unijose. Tačiau paskolos paraiškos bus išnagrinėtos tik įmonės darbo valandomis ir dienomis. Visos įmonės turi skirtingus darbo laikus, tad ir į tai reikia atkreipti dėmėsi, nes kai kuriuose galite gauti paskolą ir savaitgaliais ir vėliau nei 17 , nes bankai dirba iki 17 – 18 h ir savaitgaliais sutrumpintomis valandomis. Tačiau internetinės įmonės greičiausiai suteks jums paskolą ir savaitgalį ir vėlesnėmis valandomis, nei bankai.

Bankai apskritai labai ilgai atsakinėja į paraiškas aišku priklauso nuo banko ir nuo užimtumo, tad prireikus didesnės paskolos greitai. Verčiau reikėtų kreiptis į įmonės kurios teikia paskolas iš žmonių. Nes ten palūkanos ne ką didesnės nei bankuose, o galbūt ir mažesnės, bet paskolos išduodamos daug greičiau. O jeigu iš viso reikia labai greitai pinigų ir nedidelės sumos kreipkitės į greitąsias paskolas teikiančias įmones.

Dalinkitės!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *