Paskolos iš žmonių

Paskolos iš žmonių – tai alternatyvus būdas vieniems uždirbti kitiems gauti paskolą.

finbee-paskolos321 paskolos.lt paskolos321 paskolos.lt paskolos321 smspinigai.lt paskolos321mokilizingas.lt paskolos321tfbankas paskolos321

Taip turbūt dabar paskolos iš žmonių yra išduodamos geriausiomis sąlygomis. Tai būtų mažiausiomis palūkanomis, tačiau kaip ir banke reikėtų mokėti paskolos administravimo mokesti, kredito istorijos patikrinimą ir panašiai. Už tai platformos kurios skolina pinigus žmonės, žmonėms už tai administratoriai prižiūri naujus vartotojus tikriną jų kredito istorija ir priskiria kredito reitingą. O pagal kredito reitingą kiti žmonės investuoją į jūsų paskolą.

Kaip veikia paskolos žmonės, žmonėms.

Yra Lietuvoje kelios platformos kurios leidžia skolintis pinigus. O kitiems skolinti pinigus ir iš to šiek tiek uždirbti. Tai jūs ateinate į platforma teikiate paraišką kur administratoriai patikriną jūsų kredito istorija ir nustato jums reitingą. A, B. C …. kuo aukštesnis reitingas tuo palankiau jums skolins kiti žmonės ir mažesnėmis palūkanomis. O taip pat mažiau mokėsite administracinių mokesčių už kuriuos ir išlaiko juos žmonės norintys gauti paskolą. Tai va jūs esate dirbantis tvarkoje viskas jums leidžiama prašyti paskolos, tada kiti vartotojai investuotojai investuoja į jūsų paskolą. Už tai paskolos išdavimas gali užtrūkti iki dienos ar kelių.

Paskolos iš žmonių kai jau prasideda investavimas į jūsų paskolą. Investuotojai gali teikti ir savo palūkanų norma kuria sumokėsite jam dalimis gražindami paskolą. Tačiau nereikėtų išsigąsti jeigu jums netinka paskolos sąlygos jūs galite atsisakyti jos. Tačiau tam turite keletą dienų laiko. Per ta laiką galite užpildyti paraiškas kituose įmonėse ir jeigu negausite geresnio pasiūlymo galite paimti paskolą iš žmonių.


Kodėl paskolos iš žmonių pigesnės negu banke ?

paskolos is zmoniu
paskolos is zmoniu

Bankai yra didžiulės korporacijos kuriose dirba šimtai žmonių. Kurie turi šimtus padalinių, didžiulius pastatus kuriuos kainuoja pinigus išlaikyti. Ir dažniausiai bankas neskolina savo pinigų, o skoliną kitu žmonių pinigus kurie pasidėję indelius. Nors ir nemoka ten didelių palūkanų, bet šiek tiek moka todėl dar ir žmogui reikia išmokėti pinigų. Tad bankuose labai daug išlaidų ir viską sukrauna ant paprastų vartotojų kurie ieško pigesnių paskolų. Tačiau jau kaip ankščiau tikrai bankuose nėra geriausios paskolos skolintis. Už tai ir atsiranda tokios platformos kurios skolina pinigus žmonės žmonėms.

O administratoriai, kurie prižiūri paskolas gauna algas iš administracinių mokesčių. O visą kita žmonės skolina žmonėms. Jūs pateikiate paraišką kokia suma norėtumėt pasiskolinti kokiomis palūkanomis. Tada jau investuotojai atsižvelgę į jūsų norus skolina jums tinkamomis sąlygomis. Arba siūlo savo, ir kai jau visą sumą surenka žmonės jums tada lieka pasirinkti ar tenkina paskolos sąlygos jūs ar ne. Jeigu netenkina galite atsisakyti paskolos.

Dalinkitės!