Naujos paskolos internetu

Naujos paskolos internetu tai dar vienas būdas įsitikinti, kad jeigu neatitinkate bendrų reikalavimų. Kurie yra visose paskolų įmonių bankų panašios.

finbee-paskolos321 paskolos.lt paskolos321 paskolos.lt paskolos321 smspinigai.lt paskolos321mokilizingas.lt paskolos321tfbankas paskolos321

Netekę vilties žmonės ieško įvairiausių būdų pasiskolinti pinigų. Tačiau ar tai naujos įmonės ar senos jūs vis tiek negausite paskolos jeigu neatitinkate reikalavimų. Kokie gi bendri reikalavimai norint gauti paskolą.

  • Lietuvos pilietis turintis 18 metų
  • Turintis oficialias pajamas (ir tai turėtų būti ne pašalpos)
  • Įrodyti pajamas jeigu tai ne darbo užmokesti. (banko išrašas, kiti būdai)
  • Jeigu dirbantis tai būti išdirbus bent 4 mėnesius (šitas punktas priklauso nuo paskolos davėjo gali būti 3 mėn)
  • Neturėti įsipareigojimų didesnių nei 40 procentų jūsų pajamų .
  • Neturėti antstolių
naujos-paskolos-internetu
naujos-paskolos-internetu

Pas vienus kiek griežtesni reikalavimai pas kai kuriuos kur kas paprastesni. Tačiau kokia tai įmonė būtų ar bankas jūs turite atitikti bendrus reikalavimus. Nes neatitinkantis žmogus šių reikalavimų tikrai nesugebės gražinti paskolos. O jeigu jau yra prasiskolinęs ir turi antstolių jis jau yra neįvykdęs finansinių įsipareigojimų. Tad jūs būdami kitoje barikadų pusėje ar tokiam vartotojui vargu. Bet žmonėms kuriems žūt būt reikia pinigų jiems atrodo kitaip.

Taip yra žmonių kurie gauna neoficialias pajamas, jiems padeda tėvai, giminaičiai. Ir greičiausiai sugebėtų gražinti paskolą. Tačiau įmonės, bankai tokiems žmonėms tikrai nesuteiks paskolos. Nes jeigu ir suteiktų paskolą tokiam žmogui, ir tai išaiškėtų būtų nubausti pinigine baudą.

Taip turbūt toks plėšymasis žmonių ir nesupratimas atsirado, nes visai nesenai paskolas gaudavo visi žmonės. Dirbantis, nedirbantis, gaunantis pajamas t.t Bet žmonės nesugebėdami mokėti savo paskolų prarasdavo namus, turi antstolių iki šiol. Tad Lietuvos bankas ir sugriežtino paskolos išdavimo tvarką. Ir tai tikrai ne pačios paskolų įmonės sumažino palūkanas, pradėjo neduoti paskolų. Juos prispaudė Lietuvos bankas. Taigi naujos paskolos internetu aktualu dabar ? Tikrai ne, aktualu dabar atitikti bendrus reikalavimus.

Pagal ką reiktų rinktis paskolų įmones, o ne ieškoti naujos

Naujos, senos įmonės nieko nekeičia ir jums tikrai nesuteiks paskolos jeigu jūs neatitinkate reikalavimų. O įmones reikia rinktis pagal palūkanų normą, BVKKMN, administravimo mokestį. Kuo mažesni šitie rodikliai tuo mažiau mokėsite už savo paskolą. Tai nereikia ieškoti naujų reikia ieškoti senų patikimų.

O jeigu vis tiek mėginsite pasiskolint pinigų reikia ieškoti kitų būdų, tokiu kaip žmonės skolinantis privačiai, paskolos su vekseliu, paskolos už užstatą. Nes ar tai būtų naujos paskolos internetu įmonės ar senos, jeigu neatitinkate reikalavimų jūs vis tiek negausite paskolos. Svarbiausia visada skolinkitės atsakingai.

Dalinkitės!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *