Greitos paskolos

Greitos paskolos – paskolos per kelias minutes, skubiai prireikus pinigų.

finbee-paskolos321 paskolos.lt paskolos321 paskolos.lt paskolos321 smspinigai.lt paskolos321mokilizingas.lt paskolos321tfbankas paskolos321

Greitos paskolos ypač prieš kelerius metus. Nes tai buvo naujove žmonės nedidelės paskolos sumas galima buvo gauti ypač greitai ir be perdėto tikrinimo. Nes ankščiau kaip ir greitųjų paskolų nebuvo, bet atėjus bumui Lietuvoje ypač išpopuliarėjo. Bet su populiarumu atėjo ir daug nesklandumu. Nes paskolų išdavimas buvo menkai reguliuojamas tad paskolos buvo išduodamos, bet kam. Vaikai pradėjo imti paskolas su tėvų pasais. Apie tai tėvai nieko nežinodami prarasdavo butus t.t Tada po kelerių metų atkuto Lietuvos Bankas ir sugriežtino paskolų išdavimą. Na tada greitųjų paskolų įmonės pradėjo skelbti akcijas ir kokie jie šaunūs mažina palūkanų normas ir pan. Tačiau viskas vyko dėl to, nes Lietuvos Bankas nustatė palūkanų lubas, o tada ir pasipylė akcijos priverstinės. Na, o po visų sugriežtinimų kaip ir greitųjų paskolų nebeliko. Nes galbūt tik viena įmonė teikia paskolas mėnesiui, nes visos kitos nuo 2 mėn. O išdavimo sąlygos ir patikrinimas prieš išduodant paskolas nesiskiria ar imat vartojimo paskolą 10 000 eurų ar 100 eurų mėnesiui. Tad dabar galima visas įmones suteikiančias paskolas vadinti greitųjų paskolų įmonėmis, nes dabar nesvarbu kokia įmonė bet paskolą suteiks per tiek pat laiko. Galbūt kiek sudėtingiau su bankais ir kredito unijomis, tačiau dėl unijų nėra taip kategoriškais kai kurios tikrai sureaguoja greitai. Tad prireikus greitai pinigų galite kreiptis į bet kokią įmonę.

Greitos paskolos internetu

Tad kaip ir paprastos paskolos taip ir greitos paskolos išduodamos internetu. Tai ypač patogu ir sutaupo laiko. Taip aišku šiuo metu, kad patvirtinti savo tapatybę tenka ir prieš kamerą su pasu pamosikuot. Tačiau patvirtinus jūsų paraišką jus gausite pinigus greitai į savo sąskaitą. Ko reikia norint gauti greitą paskolą internetu ? Jums reikia būti pilnamečiu Lietuvos respublikos piliečiu. Turintis pastovų darbą ir pastovias pajamas, kurios neturėtų būti pašalpos. Vienoje darbovietėje turėtumėte būti išdirbęs ne mažiau nei 3 mėnesius. Ir tai dabar nėra svarbu ar jus imsite greitąją paskolą ar vartojimo paskolą jums sąlygos bus vienodos. Tad jeigu imant paskolą tikriną vienodai kam permokėti ? Geriau rinktis įmonę kuri siūlo paskolą geriausiomis sąlygomis. Ir dar vienas būdas gauti paskolą geriausiomis sąlygomis, tai būtų pildyti paraiškas keliose įmonėse ir pasirinkti įmonė kuri pasiūlė geriausiomis sąlygomis.

greitos paskolos
greitos paskolos

Tad jeigu jums reikia greitos paskolos jūs turite atitikti aukščiau įvardintus reikalavimus. Nes kitu atveju jums niekas neduos paskolos. O jeigu atitinkate šiuos minimalius reikalavimus tai jūs gausite paskolą, bet kurioje įmonėje. Tad jums reikia tik interneto ryšio internetinės bankininkystės su kuria patvirtinsite savo tapatybę ir gausite pinigus. Tačiau pasikeitus sąlygoms išdavimui paskolų gali tekti prieš kamerą pamojuoti savo asmens tapatybės kortele. Arba gali tekti nueiti iki artimiausios maksimos ar paypost skyriaus ir ten pasirašyti sutarti. Tad jau greitosios paskolos jau nebe tokios greitos. Tačiau išsirinkus gera įmone tikrai per trumpiausia laiką galite gauti paskolą.

Greitos paskolos mitai ir realybė.

Mitai:

  • Greitos paskolos visą parą
  • Paskolos bedarbiams

Realybė:

  • Pirma paskola be palūkanų
  • Greitos paskolos telefonu

Paskolų niekas neišduoda visą parą, tik priima paraiškas paskolai gauti. Paskolų bedarbiams niekas neišduoda ir neišduos. Paraiškas paskolų įmonės nagrinėja tik savo darbo laiku ir darbo dienomis. Kurias galite rasti įmonės svetainėje. O paskolų bedarbiams niekas neišduoda, nes juk jie neturės už ką mokėti įmokas. Ir dar daugiau paskolos neišduodamos ir tiems kas mažiau išdirbęs nei 3 mėnesius vienoje darbovietėje. Taip jūs galite gauti paskolą pirmą paskolą be palūkanų tačiau įmonių tokiu liko tik kelios ir tai suteikia pirmą paskolą nemokamai. O po visų patvirtinimų ir kai jau busite patvirtinę savo tapatybę kitą kartą paskolą galėsite paimti tiesiog išsiuntę trumpąja žinutę.

Dalinkitės!