Paskolos neturint pajamų internetu

Paskolos neturint pajamų labai daug žmonių dominantis klausimas. Tačiau galvojant logiškai ar realu, kad kas nors duos paskolą žmogui kuris neturės už ką grąžinti paskolos ?

finbee-paskolos321 paskolos.lt paskolos321 paskolos.lt paskolos321 smspinigai.lt paskolos321mokilizingas.lt paskolos321tfbankas paskolos321

Ir visi puola internetu ieškoti įmonių kurios suteiktu paskolas neturint pajamų. Tačiau ar įmanomą būti ant tiek naiviems. Reikėtų pažiūrėti iš kitos pusės ar jūs suteiktumėte paskolą žmogui kuris neturi visiškai jokių pajamų? Na taip giminaičiui su perspektyva, kad per kelis mėnesius susiras darbą ir pradės gražinti po truputį paskolą. Bet jeigu ieškote paskolos įmonėse kurių yra tikrai ne daug juk reikia mokėti, kas mėnesį. O jeigu ne įmonės tai privatūs žmonės, ten galima gražinti sutarus, kad gražinsite po tiek ir tiek laiko. Tačiau žmogui irgi reikia kokių nors garantijų užstato.

paskolos neturintiems pajamų
paskolos neturintiems pajamų

Ir tikrai tenka susitikti, susirašyti su žmonėmis. Kurie neturi nieko, prasiskolinę turintys antstolių tiesiog reikalaują pinigų. Pastoviai nepatenkinti ir lyg tu jiems būtum skolingas. Pradedi šnekėti apie garantijas pradeda plūstis ir rodyti savo nepatenkinimą. Paskolos, paskolos internetu tai irgi yra prekė ir kiekvienas ar tai būtų įmonė ar privatus žmogus nori ją parduoti. Ir iš to užsidirbti, o ne pakliūti į minusą ir paskui ilgą laiką išieškoti savo pinigų.

O įmonės iš pradžių kai dalindavo paskolas neturintiems pajamų ar nedirbantiems. O paskui be jokių problemų paduodavo antstoliams. O jie jau išieškodavo pinigus su procentais. Tačiau po tokių paskolų dalybų ir lengvabūdiškai dalinamų, net žmonės kurie tiesiog pasiėmę kito pasą paimdavo paskolas, o paskui nieko nežinodami prarasdavo namus, butus. Lietuvos bankas ėmėsi veiksmų ir sugriežtino paskolų išdavimą.

Tai dabar neįmanoma gauti paskolos neturint pajamų, nes jeigu tokia paskola suteikiama pasiskundus Lietuvos bakui baudžiama kredito įmonė kuri išdavė paskolą ir vartotojui kartais reikia gražinti paskolą be palūkanų, o jeigu su paskolos teikėju susitaria iš vis nieko.

Paskolos neturint pajamų internetu neišduodamos

Nes kaip ir šnekėjome ankščiau tai neaktualu nei įmonėms nei privatiems asmenims. Taip vis dar daug žmonių dirba nelegaliai ir gali mokėti paskolas. Tačiau oficialiose įmonėse kurios teikia paskolas jūs negausite paskolos, nes ten būtinos pajamos. Iš privačių žmonių galbūt, galbūt tačiau tai gali būti labai didelės palūkanos ar reikalingas užstatas. Bet neapsigaukite labai daug sukčių internetu kurie suteikia paskolas, bet kam. Tačiau pirmą perveskite jiems tokia ir tokia sumą. Tai bus sukčius, nes kas tikrai suteikia paskolas, pagal sutartį išskaičiuoja reikiamus pinigus iš paskolos sumos.

Dalinkitės!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *