Vartojimo paskolos

Vartojimo paskolos – tai paskolos didesnės sumos. Didesniam pirkiniui, namo, buto remontui mašinai. Tai paskolos išduodamos dažniausiai iki 20 000 eurų ir ne ilgiau negu 72 mėnesiams.

finbee-paskolos321 paskolos.lt paskolos321 paskolos.lt paskolos321 smspinigai.lt paskolos321mokilizingas.lt paskolos321tfbankas paskolos321

Vartojimo paskolas išduoda bankai, unijos, kitos paskolas išduodančios įmonės. Tad konkurencija tarp išduodančių įmonių ir bankų tikrai nemaža. Tad vartotojas sugalvojęs imti vartojimo paskolą turi iš ko rinktis. Nes kaip daug kas galvoja šiuo metu vartojimo paskolos tiek bankuose tiek unijose išduodamos labai panašiomis sąlygomis, tad nebūtinai skubėti į banką. Nes kituose įmonėse ar unijose jūs pateikę paraišką gausite daug greičiau atsakymą.

Šiuo metų vartojimo paskolas išduodamos panašiomis sąlygomis tiek paskolų įmonėse, unijose ar bankuose. Tad neskubėkite bėgti į banką, nes galite geresnėmis sąlygomis gauti vartojimo paskolą ir kituose įmonėse.

vartojimo paskolos
vartojimo paskolos

Tad prieš imdami vartojimo paskolą ar kitokio pobūdžio paskolą. Neimkite pirmame pasitaikiusiame banke unijoje ar kitoje įmonėje. Pateikite kelias paraiškas ir laukite geriausio pasiūlymo, o tada jau galite imti paskolą. Taip kartais tenka imti paskolą ten kur duoda, bet šiuo metu panašiomis sąlygomis išduoda paskolas visos įmonės ir bankai. Tad ir reikalavimai vartotojui irgi panašūs, tad jeigu suteikia jums paskolą kokia paskolų įmonė tai jums tikrai suteiks paskolą ir bankas. Tad nedvejokit ir imdami paskolą pateikite kelias paraiškas ir pasirinkite geriausiomis sąlygomis jums išduodamą vartojimo paskolą.

Kam išduodamos vartojimo paskolos?

Vartojimo paskolos išduodamos kaip ir kitos paskolos tokiomis pat sąlygomis. Vartotojas turi būti dirbantis asmuo, ne jaunesnis nei 18 metų, bet kai kurios įmonės reikalauja, kad vartotojas būtų 20, 21 metų. Tad reiktų į tai atkreipti dėmesį, jūs turite turėti pastovias pajamas ir tai turėtų būti ne pašalpos. Jūs savo darbovietėje turite būti išdirbęs ne mažiau nei 3 mėnesius. Jeigu atitinkate šiuos standartinius reikalavimus jūs gausite vartojimo paskolą. O jeigu esate bedarbis ar neatitinkate šitų standartinių reikalavimų jūs tikrai negausite paskolos.

Pigiausia vartojimo paskola

Taip jeigu kaip rūšis vartojimo paskolos yra mažiausios palūkanos išskyrus būsto paskolą. Vartojimo paskolos palūkanos dažniausiai prasideda nuo 12 procentų, kai kuriuose įmonėse mažesnės. Tad tikrai reikia peržvelgti kelių įmonių pasiūlymus. Bet reikia turėti omeny, kad jeigu įmonė siūlo super mažas palūkanas, tai nereiškia, kad jūs gausite tomis sąlygomis paskolą. Nes tai priklauso nuo daug veiksnių, nuo paskolos sumos dydžio. termino. jūsų kredito reitingo. Tad galiausiai galite gauti paskolos pasiūlymą blogesnėmis sąlygomis kur mažesnės palūkanas pradžioje siūlo nei, ten kur jos didesnės. Tad paraiškas reikia pildyti keliuose įmonėse. Tad jeigu bankai, unijos ir kitos įmonės pradeda siūlyti paskolas su palūkanomis nuo 12 procentų, tad jeigu kokia įmonė ar bankas siūlo mažiau tai reiškia, kad tai viena iš pigesnių vartojimo paskolų.

Bet kaip žinote paskolos kainą nepriklauso tik nuo palūkanų dydžio. Dar didžiąja dalį paskolos kainos sudaro mėnesio administravimo mokestis, sutarties sudarymo mokestis, kredito istorijos patikrinimas ir t.t Tad jeigu imate paskolą jums reikės dar iš tos paskolos susimokėti visokius mokesčius. Yra pagrindiniai mokesčiai, o ir yra papildomi priklauso nuo įmonės. Dar galite po kelis eurus susimokėti už sutarties lapo atspausdinimo.

Vartojimo paskolos internetu

Vartojimo paskolos internetu suteikia šiuo metu visos paskolų įmonės, unijos ar bankai. Tačiau kai kuriuose reikės nuvykti į būstinę pasirašyti sutarti. O kai kuriuose jūs galėsite atlikti viską internetų. Tačiau visos finansų įmonės dabar priimą paraiškas internetu. Tačiau paskolų įmonės kurios susikoncentravusios paskolų išdavimui internetų ir apskritai paskolų išdavimui jums pateiks atsakymą daug greičiau nei tokiu pat atveju bankas. Nes įmonės ar unijos susisieks su jumis tą pačią dieną ar per 15 minučių, tuo tarpu bankas su jumis gali susisiekti per savaite. Tad į tai reikėtų atkreipti dėmesį jeigu jums reikia skubiai paskolos.

  • Priima paraiškas visi kas teikia paskolas internetu
  • Vartojimo paskolos išduodamos greičiau įmonių ar unijų nei banko.
  • Vartojimo paskolas išduodamos internetu tik dirbantiems.

Tad jeigu norite gauti vartojimo paskolą internetu jūs galite pildyti paraiškas visuose įmonėse kurios teikia paskolas, bankuose ar unijose. Bet kokiu metu, tai būtų po darbo laiko naktį, savaitgalį ar darbo laiku, o jau įmonė paraiškas išnagrinės savo darbo laiku.

Vartojimo paskolos kam išduodamos?

Taip dabar po greitųjų paskolų bumo kai buvo dalinamos paskolos visiems. ir vos neatsirado nauja paskolų rūšis paskolos bedarbiams. Oficialios įmonės kurios prižiūrimos Lietuvos Banko niekada neišduos paskolos, nedirbantiems, neturintiems pastovių pajamų ar turintiems antstolių ar nepilnamečiams. Tad jeigu jums kažkas pasakė kitaip ar perskaitėte kur nors kitur tai, tai yra netiesa ir sugaišite tik savo laiką. Jums reikėtų ieškoti alternatyvių būdų pasiskolinti, galbūt su vekseliu pas privačius asmenis ir panašiai. Nes oficialiai jums įmonės tikrai negalės padėti. Kita žmonių grupė ieškančių vartojimo paskolos dirbantys užsienyje čia panaši situacija kaip ir su bedarbiais. Jums įmonės ar bankai nesuteiks paskolos jeigu jūs dirbate užsienyje galbūt reikėtų mėginti užsienio įmonėse ar bankuose.

Vartojimo paskolos išduodamos:

  • Jūs esate dirbantis
  • Jūs turite pastovias pajamas ir tai ne pašalpos
  • Dirbate vienoje darbovietėje ne mažiau nei 3 mėn.
  • Esate pilnametis, bet dažnai išduodamos nuo 20, 21 metų priklauso nuo įmonės.
  • Jūsų esami įsipareigojimai neviršiją 40 procentų nuo grynų pajamų.

Jeigu atitinkate šiuos reikalavimus jūs gausite vartojimo paskolą. banke, unijoje ar kituose paskolų įmonėse be problemų. Tad jeigu reikia paskolos nesnauskite, teikite paraiškas.

Dalinkitės!