Paskolos bedarbiams 2019 tendencijos

Paskolos bedarbiams – tai ypač aktuali tema šiais metais. Tačiau kaip ir kiekvienais nebūtinai šiais metais atsakymas vienodas.

finbee-paskolos321 paskolos.lt paskolos321 paskolos.lt paskolos321 smspinigai.lt paskolos321mokilizingas.lt paskolos321tfbankas paskolos321

Paskolos bedarbiams nesuteikiamos kokie bebūtų metai. Taip kai žmonėms reikia pinigų ir dauguma pamiršo, kad galima skolintis iš artimųjų, draugų. Nes pagal reklamas ir straipsnius internete, vos ne visos bendrovės dalina paskolas, bedarbiams turintiems antstolių. Tačiau realybė yra šiek tiek kitokia, visos įmonės dirbančios Lietuvoje laikosi vienodų taisyklių kurias pateikia Lietuvos Bankas. Nes jeigu jos nesilaiko Lietuvos Banko taisyklių jos yra baudžiamos. O Lietuvos bankas tikrai neleidžia išduoti paskolų bedarbiams.

paskolos bedarbiams
paskolos bedarbiams

Taip ir iš kitos dalies jeigu visos įmonės išduos paskolas bedarbiams kaip jei jas gražins? Jeigu neturi pajamų, taip dauguma pradės šnekėti, dirbu nelegaliai turiu kitų pajamų. Bet juk tai neoficialios pajamos kurios nesuteikia jums jokių garantijų. Vieną dieną jos yra kitą dieną nėrą. Iš viso mūsų nuomonę reikia dirbti tik oficialiai, nes mokate mokesčius, kaupiate pensija ir nesukate sau galvos. Taip ir visoms įmonėms yra teikiama sąlyga, kad paskolą negali viršyti 40 procentų nuo jūsų grynų pajamų atskaičius mokesčius.

Tad greitųjų paskolų ar unijų ir kitų įmonių išduodamų paskolų sąlygos vienodos. Tad jeigu tikitės kaip ankščiau, kad paskolą internetu galite gauti ir nedirbdamas dabar tikrai to nėra. Ankščiau per patį paskolų bumą teikdavo paskolas bedarbiams, jei nesumokėdavo įmokos, juos paduodavo antstoliams ir tiek vargu. Tačiau jeigu įmonė dabar nesilaiko jiems iškeltu sąlygų pvz:. teikia paslaugas paskolos bedarbiams jos gauna nemažas baudas. Paskui vartotojas pateikęs skundą Lietuvos Bankui, kad jam buvo išduota paskolą kai jis neturėjo nuolatinių pajamų t.y buvo bedarbis. Vartotojas gali gražinti tik paskolą be jokių palūkanų, delspinigių tik tiek kiek pasiskolino. O įmonė išdavusi paskolą dar gaus ir nemenką baudą. Tai tikrai nebe apsimoka įmonės išduoti blogas paskolas.

Nes vienintelė nukentėjusioji lieka įmonė. Tačiau dabar įmonės bando sutartyse perkelti visą atsakomybę vartotojui už melagingus duomenys. Tad tikrai prieš pasirašant sutartį reikėtų ja atidžiai perskaityti. ir pateikti tik tikrus savo duomenys. Tad oficialiai dirbančiose įmonėse Lietuvoje jūs paskolos bedarbiams neteikiamos. Tad galite nevargti ir nepildyti paraiškų. O geriau parašyti CV ir išsiūti darbdaviui. O jau jeigu esate nedirbantis ir tikrai reikia paskolos ieškokite paskolų per skelbimus kur išduodamos paskolos pagal vekselį t.t

Dalinkitės!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *