Ilgalaikės paskolos internetu

Ilgalaikės paskolos internetu suteikiamos ne ilgesniam laikui nei 72 mėn. Ir dažniausiai ne daugiau nei iki 20 000 eurų.

finbee-paskolos321 paskolos.lt paskolos321 paskolos.lt paskolos321 smspinigai.lt paskolos321mokilizingas.lt paskolos321tfbankas paskolos321

Ilgalaikės paskolos internetu dar kitaip vadinamos vartojimo paskolos kurios dažniausiai imamos didesniems pirkiniams, būsto remontui… Ir vartojimo paskolos ankščiau nebuvo duodamos ilgesniam laikui nei 60 mėn. Bet konkurencijai diktuojant madas ir begalės įmonių kurios teikia ilgalaikes paskolas galima rasti ir 72 mėn. Bet sumos liko tokios pat kaip ir ankščiau buvo maksimali suma 20 000 eurų, bet dažnai sutinkamu tarp kitu įmonių 10 000 eurų. Didesniam pirkiniui ar mašinai tikrai pakanka. Tačiau kai konkurencija mažesnė buvo ar tarp bankų 12 procentų palūkanų norma buvo mažiausia. Bet dabar internete atsiradus daugybė įmonių kurios suteikia ilgalaikes paskolas galima rasti pasiūlymų kur kas mažesnėmis palūkanomis. Ir vėl laimi tik vartotojas.

Ilgalaikės paskolos internetu be užstato ar su užstatu ?

ilgalaikės paskolos internetu
ilgalaikės paskolos internetu

Dauguma kyla klausimas imti ilgalaikę paskola su užstatu ar be. Bankuose, unijose, ir kituose įmonėse ilgalaikės paskolos išduodamos iki 20 000 eurų be jokių užstatų. Tad ir dažniausiai jaunų žmonių ir neturi jokio užstato. Kuo skiriasi ilgalaikės paskolos internetu su užstatu ir be užstato? Pagrinde skiriasi palūkanų norma, nes jeigu jūs imate ilgalaikę paskolą be užstato palūkanos bus didesnės nei su užstatu. Tačiau daug įmonių tiesiog neteikia ilgalaikių paskolų su užstatų. Nes galbūt šiuo metu Lietuvoje nelabai populiari paslauga ilgalaikės paskolos su užstatu. Tačiau visos įmonės ir bankai ir kitos paskolų įmonės suteiks jums ilgalaikę paskola internetu be užstato.

Tad jeigu nusprendėte ilgalaikę paskolą paimti internetu svarbiausia išsirinkti tinkamą įmonę. O geriausiai kai imat ilgalaikes paskolas ir nemažas geriausia užpildyti bent trys paraiškas. Ir išsirinkti geriausiomis sąlygomis teikiančia jums paskolas įmonė ar banką. Nes jeigu paimsite paskolą pačia pirmą pasitaikiusią per kelis metus galite gan daug permokėti už savo paskolą. Tad imdami didesnes paskolas ilgesniam laikotarpiui neskubėkite rinkitės iš kelių variantų jūs juk perkate paslaugas.

Dalinkitės!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *