Paskola per 15 minučių

Paskola per 15 minučių dar kitaip vadinamos greitosios paskolos. Ir tikrai nors paskolų išdavimo sąlygos pasikeitė ir jos išduodamos kiek sunkiau. Bet paskola galima gauti per 15 minučių.

finbee-paskolos321 paskolos.lt paskolos321 paskolos.lt paskolos321 smspinigai.lt paskolos321mokilizingas.lt paskolos321tfbankas paskolos321

Taip dauguma galvoja, kad pasikeitus paskolos išdavimo sąlygom pasikeitė ir paskolų išdavimo terminas. Bet ne greitos paskolos vis tiek išduodamos taip pat greitai. Na taip gal pačiam vartotojui kiek daugiau darbo. Kai kurios įmonės prašo pasirašyti vekseli, kitoms užtenka e vekselio, su kitom reikia eiti į prekybos centrą. Arba koki paypost ir pasirašyti vekselį ar sutartį. O kai kurioms užtenka pasižiūrėti per sodra, kad esate dirbantis ir išduoda paskolą. Tai daugiau priklauso nuo paskolos davėjo, terminas. Tačiau ne ką mažiau priklauso ir nuo vartotojo, kaip jis susitvarkys, per kokį laiko intervalą patvirtins savo duomenys.

Paskolos per 15 minučių
Paskolos per 15 minučių

Jeigu jūsų pajamos yra darbo užmokestis ir nereikia papildomai įrodyti pajamų jūs tikrai gausite paskola per 15 minučių. O jeigu jūsų kito pobūdžio pajamos jas reikia įrodyti ir kiekvieną paskolas išduodanti įmonė tikrina savaip. Vienuose užtenka tiesiog prisijungti per jų puslapi prie savo banko sąskaitos, kitiems reikia siųsti ją. Ir tai užima daug laiko. Bet įmonės visos skirtingos ir tikrinimo būdai skirtingi, tai ir laikas dėl to skiriasi. Taip visiems dar nepamiršti laikai kai visiškai nesenai duodavo paskolas ir per 5 minutes. Nes nebūdavo kokios patikros, bet reiktų šiuos laikus pamiršti. Nes po tokio neapdairaus paskolų dalinimo yra daugiau nukentėjusių žmonių nei laimingų. Kurie iki šiol moką paskolas arba turi jau antstolių.

Tad kokias išvadas galime daryti norint gauti greitąją paskolą greitai svarbiausia išsirinkti tinkamą įmonę. Nes dirbant su kai kuriomis įmonėmis buvo daug sunkiau gauti paskolą ir tada kai dalindavo visiems, kurios net netikrindavo ar esi dirbantis ar turi įsipareigojimų. Viskas priklauso nuo pačios įmonės politikos paskolų išdavimui ir darbuotojų.

DUK

Ar galima gauti paskolą per 15 minučių ?

– Taip galima viskas priklauso nuo jūsų ir įmonės.

Kas gali gauti paskolą ?

– Visi gaunantys pajamas Lietuvos piliečiai kurių įsipareigojimai neviršija 40 procentų.

Nuo ko priklauso paskolos išdavimo laikas ?

– Pirma pradėkime nuo vartotojo, jeigu vartotojo pajamos yra ne darbo uždarbis kurį galima patikrinti per sodrą. Ir jas jums reikia įrodyti, o būdai ir kiek tai laiko užima jau pas visas įmones skirtingai.

– Įmonės jeigu tai bus įmonės kurios suteikia paskolas iš žmonių , tai tikrai užtruks ilgiau nei 15 minučių, nes jeigu jūsų paraiška bus patvirtinta, tada dar žmonės turės suinvestuoti pinigus jūsų paskolai. Na o jeigu tai greitųjų paskolų įmonė, ir ji suinteresuota suteikti paskolas ir darbuotojai išmanantys savo darbą jūs gausite paskolą per trumpą laiką.

Dalinkitės!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *