Paskolos iš privačių žmonių

Taip visi žmonės pritrūkus pinigų ieško iš kur papildyti piniginę. Vieša paslaptis, kad Lietuvoje dar gan populiarūs vokeliai kur dalis atlyginimo sumokami juodais pinigais. Ir tada žmonės kurie nori gauti paskolą, oficialiose įmonėse jų negaus. Nes ten reikalingi įrodymai, kad turite pastovias legalias pajamas. Nes kitu atveju negausite paskolos. Tada belieka ieškoti paskolos iš privačių žmonių.

finbee-paskolos321 paskolos.lt paskolos321 paskolos.lt paskolos321 smspinigai.lt paskolos321mokilizingas.lt paskolos321tfbankas paskolos321

Vienas iš kitų variantu tai žmonės, dirbantys užsienyje kurie nori gauti paskolą, tačiau jos neišduoda įmonės, nes dirbate užsienyje. Taip pat reiktų ieškoti paskolos pas privačius asmenis. Bet tai ne vieninteliai variantai apie kurios parašėme. Taip pat žmonės norintys gauti paskolą, tačiau jų pajamos neleidžia to padaryti bankuose, įmonėse, unijose. Tačiau su giminaičiais ar antra puse susitariate, kad jie jums padės mokėti paskolą. Tačiau kadangi oficialių pajamų neužtenka jūs įmonėse negausite paskolos. Tad telieka vienas dalykas ieškoti paskolos kurias teikia privatūs asmenys.

Kur ieškoti paskolos iš privačių asmenų?

paskolos is privaciu asmenu
paskolos is privaciu asmenu

Taip yra galybės variantų kada prireikia pinigų tačiau iš oficialių įmonių neįmanoma gauti paskolos. Nes tai vienų tai kitų reikalavimų neatitinkat. Nors įvertinę savo galimybes jūs esate 100 procentų įsitikinęs, kad tikrai galėsite mokėti įmokas ir mokėti laiku.

Tad jeigu oficialiose įmonėse teikiančias paskolas, nėra šansų gauti paskolos telieka privatūs asmenys. O privatūs asmenys dažniausiai skolina pagal vekselį. Jūs susitinkate aptariate sąlygas, palūkanas jeigu visiems tinka pasirašote vekselį ir tada pagal susitarimą mokate įmokas. Tai gali būti kaip ir įmonėse kas mėnesį įmoką, kas puse metų ir pan. Čia viskas priklauso nuo to kaip jūs su privačių asmeniu susitarsite.

Kur ieškoti tokių asmenų? Dažniausiai tokie asmenys skelbiasi skelbimų puslapiuose, tad greičiausiai rasite juose ten. Tačiau reikia būti atsargiems, nes kaip ir visur gali pasitaikyti sukčių. Niekada neveskite jokių pinigų pirmi ir iš vis nedarykite pavedimu. Nes tai greičiausiai bus sukčiai. Jeigu ir yra kokie mokesčiai tai jie išskaičiuojami iš paskolos. Tačiau viską aptarsite su paskolos teikėju. Tad niekada neveskite jokių pinigų tik pradėjus kalbėti apie paskolas. Tai bus apgaulė.

Ir reikia atkreipt kad paskolos iš privačių asmenų ir paskolos iš žmonių kur skolina žmonės, žmonėms nėra tas pats. Nes paskolų platformos žmonės, žmonėms prižiūrimos asmenų kurie tikrina jūsų kredito istoriją ir pajamas. Tai ten paskolos išdavimas gaunasi toks pats kaip bankuose, įmonėse ar unijose.

Dalinkitės!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *